علاقه مندیهای شگفت انگیز اینروازی دخترکم

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

از کودکی که کنار بابایی می نشستی و به بازی شطرنج او زل می زدی ، حدس می زدم که تو هم به این بازی علاقه مندی ... از پنج سالگی شروع کردی و الان اینقدر خوب پیشرفت کردی که گهگداری هم از بابایی می بری و انرژی می گیری و کلی پایکوبی می کنی...این روزا حتی نمیشه پای مشق بنشونمت از بس که به شطرنج علاقه مندی و کتابهاش از دستت نمی افته...کاش این علاقه ات را بتونم پر وبال بدم ...حیف که امکاناتم خیلی کمه و گرفتاریهای شغلی من و بابا هم بهمون اجازه نمیده...بازم سعی خواهم کرد دخترکم

یک سالی هست که پیانو هم شروع کردی ولی نه با مربی خوب و دلچسبی که بتونه تو رو علاقه مند کنه ... کشدارمریز می رفتی و می آمدی و نت ها را می شناختی و علاقه هم داشتی...خدا رو شکر بعد از ماه محرم و صفر مربی تون عوض شده و تو اینقدر خوشحال هستی و علاقه مند شدی که نمی تونم این روزا از پشت پیانو بلندت کنم...حتی چند آهنگ هم از کتاب صد آهنگ شروع کردی و بدون حضور مربی تمرین کردی و میگی این هفته مشکلاتم رو می پرسم و برای هفته آینده ازم فیلم بگیر و نشون مربی شطرنجم بده....ای جانم ...دوستت دارم دختر هنرمند و با علاقه من

مشخصات

• منبع: http://saina2009.persianblog.ir/post/302
  • کلمات کلیدی: علاقه ,کردی ,مربی ,شروع کردی ,علاقه مندی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها